Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta son albümü Ruhum Bela’yı 2019’da yayımlayan ve devamında birkaç ay arayla tekliler paylaşmaya devam eden Can Bonomo’yu ağırlıyor. 

Her Cuma izleyicilerle buluşan “Bir Masada Oturduk” yeni bölümüyle 

18 Haziran akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM Youtube kanalında yayında.

 

Dijital dünyada farklı formatlardaki içeriklerini seyirciyle buluşturmayı sürdüren Zorlu PSM, Gülinler’in sunduğu “Bir Masada Oturduk” programını Zorlu PSM YouTube kanalında izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Gülinler’in kendi yaratıcı alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümüne, müzisyenliğinin yanı sıra şiir kitapları ve resim sergileri gibi sanatın farklı dallarında da eserleri bulunan, son albümü Ruhum Bela’yı 2019’da yayımlayan ve devamında birkaç ay arayla tekliler paylaşmaya devam eden Can Bonomo konuk oluyor. Geçtiğimiz Nisan ayında Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan, söz ve müziği kendisine ait olan son teklisi “Kaplan”ı dinleyicilerin beğenisine sunan Bonomo, Bir Masada Oturduk programında baba olmanın hissettirdiklerinden şiir tutkusuna, Eurovision deneyiminden oyun merakına birçok konuda Gülinler’in sorularını yanıtlıyor.

 

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen Caz Kulübü touché’de fiziksel mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 18 Haziran’da Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By admin