Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un yeni tasarladığı Tostçu Mini Tost Makinesi, iF Design 2021 yarışmasında ödüle layık görüldü. Dünyanın en prestijli ve köklü tasarım ödüllerinden biri kabul edilen iF Design Award’da Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi Ürün Tasarımı kategorisinde kazanan oldu. 

Hızlı çalışma temposu içinde olanlar, yalnız yaşayanlar, öğrenciler ve kahvaltıda pratiklik isteyen her yaştan tüketici için ideal olan Arzum Tostçu Mini, güncel mutfak trendlerine uygun şekilde tasarlandı. Küçük ve kompakt tasarımı ve dik konumda muhafaza imkânı sayesinde tezgâhın daha etkin kullanımına yardımcı olan Arzum Tostçu Mini; Siyah, Akşam Güneşi ve Derin Mavi renk seçenekleriyle her beğeniye hitap ediyor.

 

İki tost kapasiteli, 750W gücünde, özel yapışmaz kaplamalı sabit plakalara sahip Arzum Tostçu Mini, kırmızı ve yeşil renklerdeki led göstergeleri ile de kullanıcıya bildirim sağlıyor. Sevdiklerine enfes tostlar, minik atıştırmalıklar hazırlamak isteyenler için Arzum Tostçu Mini ideal bir ürün oluyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir